Меню
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн.- Нед.- 9:00 - 19:00
Заказать звонок

Политика безопасности

Для багатьох сайтів потрібні особисті дані. Наприклад, ви вказуєте ПІБ та адресу при оформленні замовлення в інтернеті або електронну пошту – під час передплати на розсилку. Зловмисники можуть використовувати різні засоби для отримання цих даних.


Не надсилайте свої особисті дані, такі як пароль або PIN-код. Наші співробітники ніколи не попросять пароль, ПІН-код або номер CVV.

Фішинг #

Фішинг - спосіб крадіжки особистих даних через електронні листи та повідомлення. Наприклад, це листи від зловмисників, які видаються банками. Ціль таких листів — змусити вас ввести пароль або дані картки в підроблену форму.

Зверніть увагу, ми не надсилаємо повідомлення на месенджери Viber або Телеграм.

Шахраї можуть розсилати:

- підроблені електронні листи з нашим логотипом та адресою відправника, що схожа на нашу адресу;
- повідомлення, що схожі на повідомлення від банку про купівлю товару у нас.

 

Телефонне шахрайство #


Телефонне шахрайство - спосіб крадіжки особистих даних через дзвінки або SMS. Наприклад, це дзвінки від зловмисників від імені банку із проханням надати номер картки. Мета такого шахрайства - списати гроші з вашої картки або змусити вас ввести пароль та дані картки.

Не надайте дані картки (номер, PIN-код, номер CVV) незнайомим людям. Співробітники банку не просять даних картки.


Що робити, якщо пишуть телефонні шахраї?


Якщо ви отримали підозріле повідомлення, не переходьте за посиланнями в ньому. Якщо ви не впевнені, що повідомлення від банку, то ви можете зателефонувати на підтримку банку та уточнити. Номер підтримки вказано на вашій банківській карті або на сайті банку.