Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.- Нед.- 9:00 - 19:00
Замовити дзвінок

Доставка

При оплаті післяплатою мінімальна передплата становить 100 гривень.

Неоплачені посилки (накладений платіж) зберігаються поштою трохи більше 5 днів. Якщо після 5-ти днів їх не забрали, вони повертаються назад. Передплата 100 грн. яка була внесена за посилку, йде на погашення вартості пересилання.


Кур'єрська доставка

 

Кур'єрська доставка книг здійснюється лише по Києву через Нову Пошту. Вартість доставки за тарифами Нової Пошти.

 

Книги доставляються в обумовлений з вами телефоном проміжок часу за погодженою адресою. Також можлива доставка у вихідні дні - за домовленістю. Телефонуйте нам!

 

Укрпошта

Вартість доставки залежить лише від ваги посилки та пункту призначення. Термін доставки складає від 3 до 7 днів. Отримання книг (а також одночасно і його оплата у разі замовлення післяплатою) відбувається у Вашому поштовому відділенні. На сьогоднішній день доставка за допомогою "Укрпошти" є найдешевшим і водночас надійним способом доставки.

 

Нова Пошта

Спосіб доставки доступний для тих міст, де є офіси цих Нової пошти (вказуєте номер або адресу відділення). Термін доставки становить від 1 до 2 днів.

 Отримання замовлення відбувається у офісі компанії перевізника (відділенні) у Вашому місті. Ви отримуєте товар за паспортом та номером декларації, яку ми вам надсилаємо за допомогою смс, viber або e-mail. Доставка оплачується на місці та залежить від ваги та дальності відстані. Оплата вартості доставки здійснюється Вами безпосередньо при отриманні товару.

Зверніть увагу, що користування післясплатою (накладеним платежем), тобто оплата книг через службу доставки Нова пошта вища, ніж при оплаті товару через банк або через Укрпошту. Вигідніше отримуючи товар Новою поштою, оплачувати його через термінал банку чи одному з його відділень.

Увага! Якщо Ви не забрали посилку з післяплатою з відділення Нової пошти протягом 5 днів, повернення її оформляється автоматично. Сума передоплати не відшкодовується, оскільки покриває витрати на пересилання в обидва кінці.


Увага! Інтернет-магазин православної книги працює поки що тільки на території України та доставку в інші країни здійснює за особливою домовленістю, оскільки вартість пересилки може суттєво перевищувати вартість самих книг.

 

 

Самовивіз

Поки що не здійснюється.

 

Інтернет-магазин православної книги піклується про доступність цін, підтримку наявності та розширення асортименту православної, духовної та психологічної літератури, а також розширення асортимету україномовних книг. Купуйте книги для себе та ваших близьких!

 

Бажаємо всім мирного неба, доброго здоров'я та якнайшвидшого настання миру в нашій Україні !


Повернення товару:


Після закінчення 5 днів з дати прибуття Вашої посилки надісланої післяплатою, ми можемо оформити її повернення.

Якщо Ви не забрали свою передплачену посилку, ми повідомимо Вас про це, але відповідальність за її зберігання та подальшу долю за вами.

Якщо з будь-яких причин Ви не можете забрати свою посилку, хочете внести зміни до пункту призначення, одержувача та інше, зв'яжіться з нами. Ми разом все вирішимо.

Якщо Ви вирішили відмовитись від товару, повідомте нам про це.

У разі отримання посилки переконайтеся, що упаковка не порушена і не пошкоджена. Відкрийте посилку та огляньте своє замовлення. Якщо у вашій посилці чогось не вистачає або пошкоджений товар, зателефонуйте нам і складайте акт-претензію у відділенні поштової служби.