Меню
МАГАЗИН ВРЕМЕННО НЕ РАБОТАЕТ
Наш адрес:
МАГАЗИН ВРЕМЕННО НЕ РАБОТАЕТ
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн-Вс - 9:00 - 19:00
Заказать звонок

Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл. Модель діагностики та роботи з конфліктами

  • Наличие: В наличии
  • Код товара: 1722
Отзывы: (0)
Хит
Заканчивается
Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл. Модель діагностики та роботи з конфліктами
Купить в один клик
Характеристики книги
Автор: Фридрих Глазл
Издательство: АДЕФ-Украина
Год издания: 2020
Тип обложки: твердый
Бумага: офсетная
Размеры: 70 х 240
Страниц: 528, схемы
Вес: 980
Переводчик: Наталия Савченко
870.00грн.
О чем книга

У часи великих змін на підприємстві виникають напруження, розбіжності та протиріччя. Тому керівникам та менеджерам необхідні глибокі знання та навички управління конфліктами. У книзі описана науково обґрунтована модель діагностики та роботи з конфліктами, яка неодноразово підтвердила свою ефективність на практиці. Без сумніву, це одна з найкращих книг по темі.

Ця книга присвячена конфліктам в організаціях та має підвійну мету: по-перше, допомогти пізнати та зрозуміти конфлікт, по-друге, дати теоретичні та практичні засоби конструктивного подолання соціальних конфліктів.

Книга спрямована на професійних радників, посередників та медіаторів, консультантів та наставників, а також на керівників, адвокатів, політиків та інших осіб, чия професія передбачає діяльність в умовах напружених стосунків, непорозумінь та конфликтів. Оскільки протиріччя, напружені стосунки та конфлікти належать до повсякденних явищ нашого професійного життя, очікується, що всі ці особи вміють компетентно та конструктивно поводитись із конфліктами.

Видання  10-е (удосконалене)

Год первого издания: 1980

Характеристики
Характеристики книги
Автор: Фридрих Глазл
Издательство: АДЕФ-Украина
Год издания: 2020
Тип обложки: твердый
Бумага: офсетная
Размеры: 70 х 240
Страниц: 528, схемы
Вес: 980
Переводчик: Наталия Савченко
Автор

Фридрих Глазл родился в 1941 г. в Вене, получил профессию наборщика, затем изучал политические науки (Венский университет). 

В 1967 после защиты диссертации получил степень доктора политических наук. 

Работал в ЮНЕСКО, в городском управлении Линца-на-Дунае, в типографиях и издательствах, ассистентом режиссера камерного театра. 

В 1966 г. переехал в Голландию, где с 1967 по 1985 г. в НПИ — институте организационного развития (основанном Бернардом Ливехудом) — занимался консультированием предприятий и исследованиями. 

С 1983 г. вел занятия по организационным исследованиям (Вуппертальский университет). 

В 1985 г. вернулся в Австрию (Зальцбург), где стал одним из основателей консалтинговой фирмы "Тригон" и доцентом по организационному развитию (Зальцбургский университет). 

Наряду с научной и консультационной деятельностью известен как автор стихов и радиопостановок (2-я премия на международном конкурсе UNDA религиозных радиопостановок), совместно с женой руководит кукольным театром. 

Важнейшие публикации: "Предприятие будущего", "Конфликтменеджмент". 

Оглавление

Вступ

Частина 1. Діагностика конфлікту.

Частина 2. Динаміка ескалації

Частина 3. Стратегія роботи з конфліктом

Додатки. Бібліографія. 

Перша глава - Соціальний конфлікт та вирішення конфлікту у суспільстві, розкриває знецінення поняття конфлікту, визначає саме поняття соціального конфликту, позначає, що не є соціальним конфліктом, та розкриває різні поняття роботи з конфліктами.

Далі у главі 2 представлені психічні фактори, які відіграють важливу роль у будь-якому конфликті. У главі 3 представлені різновиди конфлікту..

Глава 4 розповідає про діагностичні параметри, дослідження яких має привести до відправних точок роботи з конфліктом.

У главі 5 розглядаються різні аспекти поглибленої діагностики у організації: як ставляться керівники сторін конфлікту до своїх підлеглих; як при цьому виявляються ролі?

У частині 2 питання діагностики конфлікту розглядаються більш детально. Частина 3 присвячена можливостям роботи з конфліктом. У ній пропонується низка методичних можливостей для окремих відправних точок із посиланням на аналітичні міркування у частині 1. У прикінцевих главах вони розширені до концепції стратегії інтервенцій та рольових моделей для третьої сторони.

Цитаты из книги
Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов об этом товаре.