Меню
МАГАЗИН ВРЕМЕННО НЕ РАБОТАЕТ
Наш адрес:
МАГАЗИН ВРЕМЕННО НЕ РАБОТАЕТ
Время работы
Время работы магазина:
  • Пн-Вс - 9:00 - 19:00
Заказать звонок

Girl's Book. Цінний подарунок для дівчат 6-14 років

  • Наличие: В наличии
  • Код товара: 2014
Отзывы: (0)
Заканчивается
Girl's Book. Цінний подарунок для дівчат 6-14 років
Купить в один клик
Характеристики книги
Автор: М.Лекрьо, С.Галле, К.Ру де Люз
Издательство: Час Майстрів
Год издания: 2021
Тип обложки: твердый
Бумага: мелованая
Размеры: 213 x 185 х 23 мм
Страниц: 128
Возраст от 6 до 14 лет
Вес: 700 гр.
Иллюстрации цветные
Иллюстратор: Ж.Милле
Переводчик: Мия Марченко
350.00грн.
О чем книга

"Girls’ Book. Ідеї, які варто втілити в життя" — це 128 сторінок практичних порад. Жодної магії, гороскопів, ворожіння. Тільки те, що справді стане в пригоді.


Ми перевірили: дівчата від 6 до 12 років із захопленням втілюють в життя ці поради, вправи, ігри, рецепти та саморобки.


Зважте на їхні різноплановість і різнобарв’я. Маємо аж 40 тематичних розділів!Завдяки цьому дитина може трішки доторкнутися до найрізноманітніших різновидів людської діяльності. А чим різноманітніша діяльність дитини, тим легше їй буде збагнути свої інтереси та здібності.Чи не головне для нас, батьків, допомогти дитині розкрити її інтереси та здібності?З цією книжкою ми перетворимо парео на сукню, змайструємо гойдалку, зробимо маску для обличчя, приготуємо смачний ягідний тарт, власноруч створимо брошку, спробуємо себе у фокусах, зробимо гітару з коробки, навчимося розпізнавати польові квіти, готувати смачні й корисні трав'яні чаї та соки, гратися з друзями по-новому, фарбувати одяг та ще багато чого.Крім того, важливо, що ця книжка залучає дітей не лише до розумової діяльності (треба задіяти і логіку, і просторову уяву, щоб від схем перейти до дій), але і до роботи своїми руками. Розвиток дитини — це не зубріння і нудне сидіння за партою, як у школі. Розвиток відбувається саме на стику інформації і дії, де теорія поєднується з практикою. Ця книжка — інформація, яка спонукає до дії.Книга має стильний та яскравий дизайн. Майстерність дизайнерки Катерини Сергієнко дозволила поєднати у книзі з десяток шрифтів у єдину гармонію, яка стала стилем книжки. Ще один плюс видання — модернові малюнки, за які дякуємо французькому художникові.Книжка має вигляд дорогого записника і "замикається" на гумову стрічку. Інноваційна палітурка з цупкого картону має приховану пружину та закруглені ріжки. Така форма відразу закохує у себе, книжку хочеться гортати, милуватися нею.Girls’ Book має шанс стати на певний час скарбничкою дівчачих секретів, підручником та порадником, що завжди під рукою.У кінці схожої на нотатник книжки і справді є аркуші для нотаток. А ще 50 стильних наліпок!Ця книжка є справді цінним подарунком для дівчат 6-14 років.


Ви ще не зустрічали книги українською мовою із такою різноманітною тематикою завдань, які цікаві дітям різного віку і не лише дівчатам!!! Подібні книги здатні викликати в дітей неабиякий азарт, творчий запал, відволікти від звичного і занурити в творчість та експерименти з головою.Читати - це завжди чудово, але вміти застосовувати знання на практиці - це в рази краще. Дізнатись багато цікавого про рослини; вміти зробити корисний сезонний напій; зготувати смакоту для себе й близьких, відчути себе досвідченим мореплавцем чи бувалим скаутом, зав'язуючи різноманітні види морських вузлів; створити власну гру для компанії; здивувати усіх майстерністю фокусника; захистити себе від поганих снів власноруч створеним ловцем снів - це лише невеличкий перелік варіантів чудового дозвілля.Це книга-знахідка для тих, хто любить відкриття, не боїться експериментувати і з користю проводити дозвілля.

Характеристики
Характеристики книги
Автор: М.Лекрьо, С.Галле, К.Ру де Люз
Издательство: Час Майстрів
Год издания: 2021
Тип обложки: твердый
Бумага: мелованая
Размеры: 213 x 185 х 23 мм
Страниц: 128
Возраст от 6 до 14 лет
Вес: 700 гр.
Иллюстрации цветные
Иллюстратор: Ж.Милле
Переводчик: Мия Марченко
Автор

М.Лекрьо, С.Галле, К.Ру де Люз

Фото, видео

Отзывов0
0/ 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов об этом товаре.